انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: ~~@@وصیت نامه کبوتر ها@@~~

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    برای شفای عزیزی که سالها در اسارت بوده و الان حالش وخیم است التماس دعا دارم
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

پرچم ~~@@وصیت نامه کبوتر ها@@~~

رهبر فرزانه انقلاب، بارها در بیاناتشان به این نكته اشاره داشته اند كه «وصیت نامه شهدا را بخوانید...» این توصیه در كلام گهربار حضرت امام خمینی(ره) نیز دیده می شود. در این مجال فرصتی دست داده تا با هم مروری داشته باشیم بر گزیده ای از صد وصیت نامه که در چند قسمت ارائه میگردد

وصیت نامه شهید محمود احمدی

دست ازاین ماه تابان [امام خمینی] برندارید كه روزنه ی امید مستضعفان جهان و ایران است. پیرو خط امام كه همان خط حزب الله است باشید.

وصیت نامه شهید غلامحسین ارباب رشید

"با مردم برخورد اسلامی داشته باشید، در راه اسلام و قرآن قدم بردارید و مواظب باشید كه شیطان باعث دوری شما از خدا نگردد."

وصیت نامه شهید حسین برهانی

- ای ملت بدانید امروز مسئولیتتان بزرگ و بارتان سنگین است و باید رسالتتان را كه پاسداری از خون شهیدان است انجام دهید و تنها با اطاعت ازروحانیت متعهد و مسئول كه در راس آن ولایت فقیه می باشد و امروز سمبل آن امام بزرگوار امت قادرید این راه را ادامه دهید.
    - خواهرانم! در تربیت فرزندانتان بكوشید و حجاب را رعایت كنید، زهراگونه زندگی كنید.....
    - سفارشم این است، مردم! به یاد خدا و روز جزا باشید پیرو ائمه اطهار باشید، كه .....
    - مردم! امام زمان (عج) را فراموش نكنید. مردم! دنباله رو روحانیت باشید كه چراغ راه هدایتند.....
    از امام اطاعت كنید كه عصاره اسلام است، او را تنها نگذارید كه نماینده حجه بن الحسن (ع) است.
    10/5/1362
    با دلِ پُر
    امید؛چشم انتظاریم هنوز...

2. 2 کاربر برای پست " ملکوت " عزیز صلوات فرستاده.

3. Top | #41

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

وصیت نامه شهید ابراهیم یعقوبی

اینجانب ابراهیم یعقوبی یكی از بندگان گنهكار و روسیاه خدا كه با چشم باز و آگاهی كامل به دستورات دین مبین اسلام كه به آن اعقتاد صد در صد دارم به جبهه آمده ام تا دشمنان را به زانو درآورم. بر ماست كه نگذارید خون این شهیدان و عزیزان مجروح و معلول پایمال شود..... از جنگ حمایت كنید كه این جنگ سرنوشت اسلام و كفر است.مادرم! شما به زیارت كعبه رفتید و من هم به زیارت خدای كعبه.صفا و مروه نمودید و من بین جبهه و قتلگاه.... شما با سنگ، رمی جمره، كردید و من با فشنگ شیطانكهای ملحد و منافقین را نشانه رفتم! شما با لباس سفید محرم شدید و من با لباس رزم احرام كردم شما حجر الاسود را بوسه زدید و من ریگهای تفتیده كربلای غرب و جنوب را.
    وصیت نامه شهید سید مصطفی واجدی
    تقاضای این برادر كوچكتر شما كه دستش از حیات دنیوی كوتاه است، حمایت از اسلام، ولایت فقیه و حضور در مراسم نماز جمعه و جماعت و دیگر مراسم عبادی است. بدانید آنگاه كه خودتان را از اینها جدا كنید، باید منتظر عقوبتهای الهی باشید. دوستی با خدا باید به قدری زیاد باشد كه برای رضایت خاطر او هر دشواری و ناهمواری برایمان آسان و هموار جلوه كند

وصیت نامه شهید مهدی یخچالی

سفارش من به شما این است كه پشتیبان ولایت فقیه باشید و از امام حمایت نمایید. از روحانیت و دولت حمایت كرده و با كسی كه این دو را تضعیف كند به شدت برخورد نمایید.
    به خدا قسم كه اگر دشمنان مرا بكشند و خونم را بر زمین ریزند در قطره قطره خونم نام مقدس خمینی را می بینند. ای برادران، خط آل محمد و علی را روش و منش خود قرار دهید و مبادا از این راه بیرون روید كه شكست شماها در این صورت حتمی است. ای خواهران، این شعر را الگوی خودتان قرار دهید.

ای زن به تواز فاطمه اینگونه خطاب است
    ارزنــده ترین زینت زن حفـظ حجاب است
    با دلِ پُر

4. 2 کاربر برای پست " ملکوت " عزیز صلوات فرستاده.

5. Top | #42

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

وصیت نامه شهید سید حسین روح الامین

ای عزیزان از مال دنیا دست بردارید و به خدا فكر كنید، ما از خاك آمده ایم و به خاك بازمی گردیم، هرچه هست، دست خداست و هرچه صلاح او است همان است، خداوند در این دنیا بسیار آزمایش خواهد كرد. این نعمتها را برای آزمایش ما قرار داده است مواظب باشیم كه از این آزمایشات سربلند بیرون بیائیم. ای دوستان به دنبال شناخت اسلام بروید اگر اسلام را شناختید، اگر امام (ره) را شناختید، به آنچه كه می خواهید می رسید، به خدا فكر كنید و به فردای قیامت، به آن آتش جهنم و نعمتهای خدا در بهشت، دست از مال دنیا و هواهای نفسانی بردارید... ای مردمی كه در صحنه هستید به گلزار شهدا بروید و از این عزیزان درس بیاموزید. و فرزندان خود را چون اینان بزرگ كنید، در نمازجمعه ها مرتب شركت كنید، نه فقط به عنوان یك نفر حاضر در نماز به خطبه ها گوش كنید راه و روش اسلام را یاد بگیرید و سعی كنید در سیاست دخالت كنید و ببینید در مملكتتان چه می گذرد. من نمی دانم چه بگویم چون می دانم دنیا هیج ارزشی ندارد و تنها سفارشم این است كه دست از یاری امام (ره) برندارید و در جنگ شركت كنید به مستضعفین كمك كنید و دست نوازش بر سر آنان بکشید
    با دلِ پُر

6. 3 کاربر برای پست " ملکوت " عزیز صلوات فرستاده.

فاطمه (2014_05_10), مدیریت محتوایی انجمن (2014_02_02), گل مريم (2014_02_02)

7. Top | #43

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

وصیت نامه شهید خلیل واحدی

...انسان با عمر كوتاهش باید از این دنیا توشه و آذوقه ای برای آخرت بردارد كه در غیر این صورت هلاك خواهد شد

وصیت نامه شهید ابراهیم وحدت

"برادران عزیز همچنانكه امام امت فرمودند:"تنور جنگ را باید گرم نگه داشت كه زندگی و حیات اسلام و پیروزی ما به جنگ میان اسلام و كفر بستگی دارد و باید بدانید كه اگر سستی كردید و باعث شكست انقلاب شدید یقیناً به ذلت و بدبختی دچار خواهید شد كه مردم كوفه وعراق پس از شهادت امام حسین (ع) دچار شدند و یقیناً آن ذلت و بدبختی برایتان از این مقاومت و سرسختی تلخ تر خواهد بود".

وصیت نامه شهید محمد نوری

مردم اگر نمی دانند بدانند كه برای من و امثال من فقط مسئله جهاد مطرح می باشد همه ما زمان نكبت بار طاغوت را به یاد بیاوریم حتی به جای اشك خون از دیدگانمان جاری كنیم بیایید آن همه كثافت بازی ها، عیاشی ها و خوش گذرانیها و ساز و برگ های رژیم منحوس را به باد خود بیاوریم و از این نعمت عظیم انقلاب اسلامی عبرت بگیریم بیایید مقداری به عقل خود رجوع كنیم و این دنیای مادی را با یك دنیای معنوی مقایسه كنیم و وقتی مسئله برایمان روشن شد عملمان، حركتمان، قلممان و قدممان را همه به سوی دنیای معنوی سوق دهیم بیایید قدر این انقلاب كبیر را بدانیم و همچنین قدر این رهبر را بیشتر و بهتر بدانیم و تعقل كنیم و تفكر كنیم ببینیم او چگونه مردی است بیایید این انقلاب را كه خداوند توسط رهبر عزیزمان به ما ارزانی داشته قدر بدانیم .....همسرم باوركن خدمت به پدر و مادر و احترام به آنها و رسیدگی و تعلیم فرزندان ثوابی بیش از به جبهه آمدن من دارد به تو توصیه می كنم كه به پدر و مادر احترام بگذاری و فرزندانمان را به نحوی نیكو تربیت كنی.

وصیت نامه شهید خلیل واحدی

...انسان با عمر كوتاهش باید از این دنیا توشه و آذوقه ای برای آخرت بردارد كه در غیر این صورت هلاك خواهد شد
    با دلِ پُر

8. 3 کاربر برای پست " ملکوت " عزیز صلوات فرستاده.

9. Top | #44

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

وصیت نامه شهید محمد علی یاری

بسم رب الشهداء و المستضعفین
    و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیا عند ربهم یرزقون چنین مپندارید كه آنها كه در راه خدا كشته شده اند مرده اند بلكه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند..... با درود رهبر انقلاب امام خمینی و با سلام به مردم ستم دیده شما مردمی كه سالها زیر چكمه های ابرقدرتها دست و پا می زدید و به لطف الهی و رهبری امام خمینی انقلاب كردید چقدر شهید دادید و چقدر مجروح؟ حالا باید از خون شهیدان و معلولین پاسداری كنیم.متوسل به خدا شویم تا عمر امام را تا ظهور حضرت مهدی (عج) طولانی بگرداند از شما مردم تقاضا می كنم مبادا باعث شكست انقلاب شوید مبادا بگذارید این گروههای به اصطلاح طرفدار خلق ضربه ای به انقلاب و به اسلام وارد كنند... سخنی با خانواده ام : سلام به پدر و مادر عزیزم پدر و مادر شما آرزوهایی برای من داشتید و سالها منظتر بودید كه مرا در زندگی خوب و شرافتمندانه ای ببینید ولی من زندگی بهتر را انتخاب كردم و آن جهاد در راه خدا و مبارزه با دشمنان اسلام است من راه را ادامه خواهم داد تا سر حد شهادت شما از اینكه فرزندی در راه خدا دادید باید خوشحال باشید كه توانستید امانت خدا را نزد خدا برگردانید شما می دانید چقدر مادرها جوانهای خود را در راه خدا داده اند و باز هم باید بدهند.... سخنی با خواهران و برادران امیدوارم شما هم مثل برادران و خواهران شهید داده دیگر باشید و از اینكه برادر خودتان را در راه خدا داده اید خوشحال باشید و افتخار كنید كه فقط در راه خدا دادید امیدوارم خدا به شما هم صبر بدهد برادرانم شما هم به جبهه بروید و اسلام را زنده نگهدارید.....

وصیت نامه شهید عمران همرنگ

...شكر خدایی را كه به ما توفیق داد تا در این جنگ شركت كنیم و شاهد پیروزی ها و دلاوری های سپاه اسلام باشیم اكنون در ایام محرم هستیم ماهی كه خون بر شمشیر پیروز شد ماهی كه تاریكی ها را پس زد و نور را پیروزی گردانید برادران و خواهران عزیزم رسالت ما در مقابل اسلام و انقلاب و همه شهیدان و كیفیت ادامه راه آنان در رساندن پیام مظلومیت اسلام و مظلومیت این انقلاب كه بر همه جهانیان بسی سنگین است بر عهده ماست من هم مثل تمامی برادران جان بر كف به غیر از جان چیزی ندارم كه به دین اسلام هدیه كنم لذا خواستم جان خود را در راه اسلام و عقیده ام و قرآنم قربانی كنم ایمان ما استوار و قلب ما آرام است ما را گریه مادران داغدیده و زاری خواهران بی برادر و اشك سالخوردگان و خردسالان از راه خویش بازنمی گرداند...
    فرآوری:عاطفه مژده

بخش فرهنگ پایداری تبیا
    با دلِ پُر

10. 3 کاربر برای پست " ملکوت " عزیز صلوات فرستاده.

11. Top | #45

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

پیمان نامه عشاق...

با دلِ پُر

12. کاربر زیر برای پست " ملکوت " عزیز صلوات فرستاده:

گل مريم (2014_09_30)

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)