انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: هیچ کس به من نگفت!!!!!!

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    برای شفای عزیزی که سالها در اسارت بوده و الان حالش وخیم است التماس دعا دارم
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

پرچم هیچ کس به من نگفت!!!!!!

هیچکس به من نگفت

که چرا ساعت ها وقت برای فیلم و فوتبال می گذاری ،
    اما روزی 5 دقیقه برای شناخت امام بهتر از جانت نمی گذاری.

اگر زودتر می فهمیدم که با روزی 5 دقیقه مطالعه پیرامون امام زمان ،
    هفته ای 35 دقیقه و ماهی 150 و سالی 1825 دقیقه می توانم درباره وجود نازنینت مطالعه کنم
    و مطلب یاد بگیرم حتما این کار را می کردم،
    از این پس به یاری شما این مطالعه را شروع خواهم کرد
    تا سال دیگر همین حسرت را نخورم.

و شما را بیشتر بشناسم که شنیده ام نشناختن شما، بدترین مرگ را به دنبال دارد
    و مرگ جاهلیت ، همان وقت نگذاشتن برای شماست که عمرت صرف شود به غیر از راه امام،
    در هر راهی به غیر از امام زمانت، و این همان چیزی است که دشمن می خواهد.

به خاطر همین، دائما دنبال سرگرم کردن ما است
    تا آنقدر سرگرم شویم که متوجه غفلتمان از ولی خدا نشویم.
    اطرافمان پر از سرگرمی شده است،
    در تلویزیون، موبایل و همه جا بازی و ارزان ترین چیز سی دی بازی که مبادا از بازی دوری کنیم
    که در خلوت که دیگر فکرمان مشغول نیست لحظه ای به یاد شما بیفتیم.

کاش توفیق رفیق من تنـــــها می شد عمر من صرف عبودیت و تقوا می شد
    کاش از ذائقه ام لذت عصیان می رفت در همه زندگی ام یـــار هویدا می شد
    با دلِ پُر
    امید؛چشم انتظاریم هنوز...

2. کاربر زیر برای پست " ملکوت " عزیز صلوات فرستاده:

فاطمه (2015_04_20)

3. Top | #11

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت

که شما اعمالم را می بینی و ناظر هستی ، اما باورم نمی شد.

تازه فهمیدم که در روز قیامت در و دیوار به کارهایم شهادت می دهند و فرشتگان از مشاهده کارهایم ، تعریف می کنند و تو که مقامت از هر فرشته و انسانی بالاتر است ، چگونه باخبر نباشی از کارهایم؟! حالا به یقین دانستم که می دیدی، اما چقدر بزرگوارانه مثل خدا که ستار و پرده پوش است ، همه را مخفی کردی که هیچکس ندانست که من چه ها که نکرده ام.

نمی دانم منظورت چه بوده است، شاید می خواستی با این کارها ، مرا به سوی خودت بکشانی و عرق شرم مرا با دستمال توفیق توبه ، پاک کنی.

حالا می خواهم بیایم ، می خواهم برای شما باشم ، به سوی شما حرکت کنم و محور کارهایم ، رضایت شما باشد، کمکم کن.
    با دلِ پُر

4. Top | #12

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت

که محور هستی شمایی و بدون محور ، عالم گردشی ندارد و زمین و اهلش بدون شما ، لحظه ای پابرجا نیست. فیض خدا از طریق شما به همه می رسد، انسان ها و حیوانات حتی شاخه های درختان ، پایداریشان به شماست تا فیض خدا را به آن ها برسانید.

من اصلا نمی دانستم که به خاطر شما باران می بارد و آسمان بر زمین فرود می آید. خیلی برایم جالب بود وقتی شنیدم همه به واسطه شما روزی می خورند.یعنی من هر نفسم را مدیون شما بوده ام و اینچنیم مرا از شما دور نگه داشته اند که هیچ از شما ندانم و نوجوانیم بی شما سپری شود. فصل مهم عمرم که پایه ریزی محبت شما باید در آن شکل می گرفت این چنین به تاراج و غارت رفت و اینک من ماندم و دستانی خالی که به طرف شما دراز است و می دانم که آن ها را خالی بر نمی گردانی. ای فیض خدا که چونان خورشیدی نورافشانی می کنی و من بهره ای نبرده ام از این نور برای شیدایی و زندگی با حلاوت در مسیر رضایت تو ، مدد فرما و نور الهی را بر دلم بنشان.
    با دلِ پُر

5. Top | #13

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت

که باید منتظر شما بود و انتظار شما چه اجر فراوانی دارد مثل شمشیر زدن در سپاه رسول خدا صلی الله علیه و آله و نگفتند که انتظار با نشستن و دست روی دست گذاشتن و آه کشیدن حاصل نمی شود که انتظار حرکت است و پویایی. آنکه در انتظار عزیزی است، سر از پا نمی شناسد. در تلاش و تکاپو است تا اطراف و اطرافیانش را برای آمدن مهمان و خوشایندش آماده سازد.

و نگفتند بدون انتظار ، اعمال ما مورد پذیرش درگاه الهی قرار نمی گیرد و بهترین اعمال ، انتظار است و انتظار عمل است نه حالت. و کاش زودتر می دانستیم که انتظار شما ، شوق یاری و همراهی را در من ایجاد می کند و به من هویت و حیات می بخشد و مرا از پوچی و بی هدفی نجات می دهد. ای کاش در آن دوران ، انتظار را تجربه می کردم تا حالت انتظار ، در تار و پودم تنیده می شد و دوام آن را در این دوران می دیدم و میوه آن را می چیدم.

منتظر من می نشینم شه بیاید یا نیاید
    بلکه رخسارش ببینم شه بیاید یا نیاید

رنج خار از چیدن گــل، گر ببینم یا نبینم
    می کنم صبر و تحمل شه بیاید یا نیاید
    با دلِ پُر

6. Top | #14

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت
    که شناخت شما ، عشق راستین ایجاد می کند و عشق ، اطاعت می آورد و اطاعت ، همان صراط مستقیمی است که دست مرا در دست انبیا ، شهدا ، صالحین و صدیقین می گذارد و اینان همان اهل بیتی هستند که به من بال پریدن می دهند تا کرانه بی نهایت پرواز کنم. اما کدام شناخت؟ شناخت شما ، غیر از دانستن اسم پدر و مادر و سال تولد است که آن ها را در نوجوانی آموختیم ، اما راهی به جایی نبردیم. در مدرسه هم امتحانش را بیست گرفتیم ، ولی اثری در زندگیمان نداشت.

شناخت شما ، شناخت علم و ولایت و احاطه شما بر جهان هستی است، که به وسیله شما بلا از ما دفع می شود و برکت و نزولش، به خاطر شماست که ادامه دارد، که خورشید با این که پشت ابر است گرما می بخشد و نورش همه جا را روشن کرده و باید می دانستم که شناخت امام غایب به این است که بدانی امان اهل زمین است و زمینیان همه وامدار او هستند و اهل آسمان صدقه سر او به حیات ادامه می دهند و زمین را مشاهده می کنند.

چرا کسی مرا در نوجوانی به کلاس آمادگی شناخت تو رهنمون نشد؟ همه چیز را به ما یاد دادند جز این نکته که همه چیز به خاط توست و تو ، امام همه چیزی.
    با دلِ پُر

7. Top | #15

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت

که می شود به شما هدیه داد و شما را خوشحال کرد ... اگر به من می گفتند که سه بار "قل هو الله احد " ثواب یک ختم قرآن را دارد، من از همان نوجوانی بعد از هر نمازم ،یک ختم قرآن به شما هدیه می کردم تا هر روز عزیزتر از دیروز باشم و یک قدم نزدیکتر از روز قبل.

هدیه من ناقابل بود، ولی احساس شما در مقابل هدیه من ، این قابلیت را داشت که مرا به عزت بندگی و خدمت به شما برساند.

احسان از طرف کریم ترین انسان روی زمین ، زندگی مرا زیر و رو می کرد، اگر از نوجوانی اهل احسان و اهدای هدیه می بودم.

اما حالا هم دیر نشده ، بپذیر از من که وجود ناقابلم ، رکوع و سجده ای به جای آورد و آن را در قالب دسته گلی همراه چند صلوات به وجود نازنینت اهدا کند. کاش گل های زیادی نثار آن وجود می کردم تا در نتیجه احسان ، بوی گل نرگس را استشمام می کردم.

سر چه باشد که به پای تو گــذارم آن را
    جان چه قابل که تو از من بپذیری جان را
    با دلِ پُر

8. Top | #16

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت

که شما شما چقدر به نماز عشق می ورزی و همیشه نماز زیبایت را که عطر حضورش در جهان بی نظیر است، اول وقت می خوانی.

اگر می دانستم؛ از همان نوجوانی ، موقعی نماز می خواندم که شما مشغول نمازی ؛ یعنی اول وقت و مطمئن می شدم که نمازم به آسمان سفر کرده ، چرا که دقایقی که میزبان نمازت بودند خوانده شده است و ملائکه به احترام نماز شما در آن لحظه ، بقیه نمازها را که مهمان آسمان شده اند می پذیرند.

شنیده ام که در فرانسه ، جوان ایرانی را به خاطر قولی که به شما داد تا نمازش را در اول وقت بخواند کمک کردی و او را به امتحانش رساندی و او دیگر نمازش را حتی دقیقه ای به تأخیر نینداخت ؛ حتی در بیابان از اتوبوس قدم روی خاک گذاشت و پیشانی بر مهر تا قولش عملی شود و مطیع مولایش باشد.

حالا دیگر می دانم که نماز اول وقتم ، لبهای شما را به لبخند ، زیباتر می سازد و دمار از روزگار شیطان در می آورد. ای کاش ، وقتی پدرم مرا برای نماز صبح صدا می زد زود رختخواب گرم و نرم را ترک می کردم تا با یاد شما ، به رکوع و سجده روم و در آن لحظات بهشتی قبل از طلوع آفتاب دعا گوی شما باشم.
    با دلِ پُر

9. Top | #17

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت

که شما بعد از نماز ، عاشقانه می نشینی و تسبیحات مادرت زهرای اطهر علیها السلام را زمزمه می کنی و ایشان را به عنوان الگوی خویش ، با افتخار انتخاب نموده ای.

من هم می گفتم اما نه مثل شما ، من بی حضور قلب و با سرعت نور ، بدون این که بفهمم الله اکبر چه معنایی یا الحمدلله چه اثراتی و سبحان الله چه برکاتی دارند ، می گفتم تا گفته باشم. حالا از شنیدن صدایم هنگام گفتن سبحان الله ، چقدر شرمسار و خجلم.

به ما نگفتند که شما بدون اینکه بعد از نماز حرکتی کنید بسیار آرام و شمرده 34 بار الله اکبر می گویید که در و دیوار ، هم صدا می شوند با شما در این ذکر شریف و 33 بار الحمدلله که تمام نعمت ها که شما واسطه شان هستی از آن خداست و حمدش هم باید از آن او باشد و 33 بار سبحان الله که منزه و بی عیب بودن خدا را هیچکس مثل شما باور ندارد.

ای کاش در نوجوانی می فهمیدم که چگونه ذکر می گویی و چه ذکری می گویی.
    با دلِ پُر

10. Top | #18

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت

که از کینه و حسد در دوران ظهورت خبری نیست، کینه می میرد و حسد تبعید می شود به نا کجا آباد وجود. همه با هم متحد و صمیمی خواهیم بود، اصلا بهانه ای برای کینه توزی نیست. آن عدل و عدالتی که شما حاکم کرده ای و همه را به حقشان رسانده ای دیگر جایی برای کینه نمی گذارد. عقل ها رشد می کند. میدان ، میدان رقابت در علم و معنویت می شود نه در شهوت و شکم بارگی و بی خدایی.

حتی شنیده ام حیوانات هم با هم به مسالمت زندگی می کنند. آنقدر مهر و الفت در فضا پخش می شود که میش و گرگ در کنار هم تعریف می کنند و می خندند که ما چه نادان بودیم که بر سر هم می پریدیم. بیماری ها ریشه کن می شود و شفا در هر خانه ای را می زند تا آن خانه را از غم و اندوه بیماری نجات دهد.

تازه وقتی شفا وارد می شود با کمال تعجب می بیند که عدالت قبل از اووارد شده است کهنه در جهانکه در تک تک خانه ها ، عدالت مهمان نه ، بلکه عضو همیشگی آن خانه شده است.

دنیای با حضور تو دنیــــای دیگری است
    روز طـــلوع سبز تو فردای دیگری است

بوی بهشــت می وزد از کوچه باغ ها
    خاک زمین بهاری گل های دیگری ست
    با دلِ پُر

11. Top | #19

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت

که دوران ظهور شما از چه زیبایی منحصر به فردی برخوردار است ، همه جا گلستان می شود و از تک زمینی که بوی ویرانی می دهد خبری نیست. گلها همیشه و خندان و چمن ها خوشحال از اینکه زیر پای مردمان ظهور قرار می گیرند.

از شرق تا غرب عالم ، همه جا سرسبزی است و خرمی. یک زن تنها ، می تواند بدون هیچ خطری از کشوری به کشور دیگر برود. از تنها چیزی که خبری نیست ، ظلم و تجاوز است.

غصه مردم ظهور ، پیدان کردن فقیر و دادن صدقه است . آنقدر می بخشی که همه دارا می شوند و به خاطر شما ، آسمان و زمین برکاتشان را بر مردم دریغ نمی کنند و آن تقسیم با دست عدالت تو ، جایی برای فقیر و تهی دست در عالم نمی گذارد.

حرفی از نظام طبقاتی کاخ نشین و کوخ نشین نیست و خداوند قناعت را به مردم عطا می کند. هیچکس چشمی به اموال دیگری ندارد.

شخصی را می بینی که شمش طلا به دوش گرفته و دنبال صدقه دادن است ، اما کسی از او قبول نمی کند. کاش از این زیبایی ها خبر داشتم تا زودتر در فکر فراهم کردن مقدماتش می افتادم. مگر نه این است که ما باید آماده شویم تا تو بیایی!

امیر بی قرینه کـــــــــی می آیی
    شفای زخم سینه کــی می آیی

عزیزم مادرت چشم انتظار است
    سحر خیز مدینه کــــی می آیی

با دلِ پُر

12. Top | #20

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    0.81
    صلوات
    144
    دلنوشته
    6
    صلوات و تشکر
    1,162
    مورد صلوات
    3,816 در 2,089 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    دریافت کتاب
    0
    آپلود کتاب
    0

هیچکس به من نگفت
    در هنگام ظهورت ، آسمان می بارد هرچه که بخواهی. آفت از زمین ها فراریو زمین مهربان می شود و گنجهای زیرزمین با افتخار ، خود را نمایان می سازد.

چرا به ما نگفتند که وقتی بیایی، خبر از کویر و خشمی ، دیگر نیست. آبادی و آبادانی همه جا را فرا گرفته و هر روز بهتر از دیروز است و بهترین چیز ، نگاهی است که در این جهان پر از خیر و برکت بر تو می اندازیم و نمازی است که به شما اقتدا می کنیم. آن وقت دیگر برای فرج دعا نمی کنیم، بلکه برای سلامتی و طول عمر یار از سفر آمده ، دستانمان بر سجاده نیاز ، بلند است و دعا می کنیم.

و عاشقانه در پی انجام اوامر شما به دور شما می چرخیم و نگاه مهربان شما را هر روز می بینیم و از نامهربانی های خودمان به یکدیگر در زمان غیبت، چیزی جز شرمساری نصیبمان نمی شود و شما چه مهربانانه از همه ما می گذری.
    با دلِ پُر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع